Maestro Pencere Sistemleri İstanbul Pencere Fuarı’nda Misafirlerini Ağırladı

Türkiye’nin öncü PVC profil üreticisi Ege Profil’in bünyesinde hizmet veren Maestro Pencere Sistemleri 17’incisi düzenlenen İstanbul Kapı ve Pencere Fuarında ürünlerini sergiledi. Yurt içi ve yurt dışı pencere, cam, kapı ve alüminyum sektör profesyonellerini bir araya getiren en önemli fuarlardan biri olan İstanbul Pencere Fuarı, 9 – 12 Mart tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleşti.

Dünyanın farklı ülkelerinden birçok üretici, tedarikçi markanın katılım gerçekleştirdiği İstanbul Pencere Fuarı yoğun ilgi gördü. Türkiye’nin öncü PVC profil üreticisi Ege profil bünyesinde bulunan Maestro Pencere Sistemleri dört gün süren fuar boyunca 7070, sürme, kepenk ve panjur sistemlerini sergiledi. Yüksek yalıtım sağlayan, kaliteli, dayanıklı ve dört mevsim kullanılabilen ürünleriyle dikkat çeken Maestro, uzun ömürlü ve çevreye duyarlı üretimiyle ön plana çıkıyor.

Fuara olan yoğun ilgiden memnun olduklarını söyleyen Maestro Ürün Satış Müdürü Serhat Tayfur, “Özellikle yurt dışında Türkiye’nin PVC sektöründeki yeri oldukça önemli. Günümüzde Türkiye pek çok ülkeye PVC profili üretiyor. Uluslararası düzeyde düzenlenen bu fuarlar, sektörümüzdeki gelişmeleri, yeni ürünleri görmek ve sektör profesyonelleriyle bir araya gelmemiz için ayrı bir önem taşıyor. Maestro olarak bizler de kaliteli üretimimiz neticesinde duyduğumuz takdirler ve fuar boyunca gördüğümüz ilgiden oldukça memnunuz.” dedi.

Comments are closed.