Maestro Pencere Fuarı’nda Ürünlerini Sergiledi

Türkiye’nin öncü profil üreticisi Ege Profil’in markası Maestro Pencere Sistemleri, 7-10 Mart 2018 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Avrasya Pencere Fuarı’nda ürünlerini sergiledi

Türkiye’nin öncü profil üreticisi Ege Profil’in markası Maestro Pencere Sistemleri, 07-10 Mart 2018 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya Pencere Fuarı’nda Impact ve Vertigo ile yeni ürünü Rebel’i tanıttı. Bu yıl 19’uncusu düzenlenen, bölgenin en büyük ve en önemli pencere fuarı olma özelliğini gösteren Avrasya Pencere Fuarı, 100’ün üzerinde ülkeden 60 binin üzerinde sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerini bir araya getirdi. Fuarda pencereye dair tüm sistemler ve ürünler sergilendi.

“Yeni ürünümüz Rebel serimizi ziyaretçilerle buluşturmaktan mutluyuz”

Maestro PVC Pencere ve Kapı Sistemleri Ürün Müdürü Serhat Tayfur, fuara ve sergiledikleri ürünlere dair yaptığı açıklamada, “Çok farklı ülkelerden birçok üretici ve tedarikçi markanın katıldığı bu fuar her yıl ilgi görüyor. Oldukça önemsediğimiz bu fuarda, sektör liderleriyle iş birliklerimizi güçlendirmekten memnunuz. Yüksek yalıtım sağlayan, kaliteli, dayanıklı ve dört mevsim kullanılabilen ürünlerimizle sektörümüzde fark yaratarak, uzun ömürlü ve çevreye duyarlı üretimimizle ön plana çıkıyoruz. Özellikle yeni ürünümüz Rebel serimizi, ziyaretçilerle buluşturmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Comments are closed.