Maestro Antalya’da Profesyonellerle Buluştu

Türkiye’nin öncü profil üreticisi Ege Profil’in markası Maestro Pencere Sistemleri, Antalya Selectum Otel’de profesyonellerle buluştu. Buluşmada, Maestro’nun yüksek yalıtım performansına sahip yeni ürünü Rebel serisi tanıtıldı

Türkiye’nin öncü profil üreticisi Ege Profil’in markaları arasında yer alan Maestro Pencere Sistemleri, profesyonellerle bir araya geldiği Antalya Selectum Otel’de pencere sektöründeki son gelişmeleri, güncel konuları değerlendirdi. 115 kişinin katıldığı buluşmada, profesyonellere Impact, Vertigo ve yeni ürün Rebel tanıtıldı.

“Rebel serimizi profesyonellerle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz”

Maestro PVC Pencere ve Kapı Sistemleri Ürün Müdürü Serhat Tayfur, profesyonellerle buluşmaya dair yaptığı açıklamada, “Sektör profesyonelleriyle gerçekleştirdiğimiz bu buluşmadan çok memnunuz. Kaliteli, yüksek yalıtım performansına sahip, dayanıklı ve dört mevsime uygun ürünlerimizle kullanıcılarımıza konfor imkanı sunuyoruz. Bu imkanı sağlamada paydaşlarımızın desteği şüphesiz ki tartışılmaz. Bu vesileyle hepsine teşekkürlerimi sunuyorum. Özellikle yeni ürünümüz Rebel serimizi, profesyonellerle buluşturmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Comments are closed.